LUONTORETKELLE VIROON

25,00 

Eesti on looduses matkajatele aardepaik: rahvuspargid, vapustav saarestiku loodus, matkarajad ja linnuveed. Looduses kohtab reisija taimi, loomi, linde ja maastikke, mida Soomes ei leidu. Linnapuhkuse ajal pääsete lihtsalt ka kaunitesse looduspaikadesse. Raamat hõlmab kogu Eesti territooriumi ning lisaks põhiteabele 30 ekskursiooni sihtkoha kohta, sisaldab see retkemälestusi, praktilisi näpunäiteid ning infot Eesti ajaloo ja kultuuri kohta. Raamatu illustratsioonid Nestor Ljutjuk’ilt.

Raamatu autor Mikko Virta on ajakirjanik, fotograaf ja kirglik loodusesõber, kes on Eestis elanud üle 15 aasta ning läbinud matkaradu ja loodusmatka sihtkohti. The Baltic Guide toimetajana jõudis ta kirjutada Soome lugejatele tuhandeid reisilugusid.

 

Kirjeldus

Viro on luontoretkeilijän aarreaitta: komeita kansallispuistoja, sykähdyttävää saaristoluontoa, vaellusreittejä ja lintuvesiä. Luonnossa liikkuja kohtaa siellä kasveja, eläimiä, lintuja ja maisemia, joita Suomesta ei löydy. Myös kaupunkilomalta käsin pääsee helposti piipahtamaan kauniisiin luontokohteisiin. Kirja kattaa koko Viron alueen, ja 30 retkikohteen perustietojen lisäksi mukana on tunnelmallisia retkimuistoja, käytännön vinkkejä sekä tietoa Viron historiasta ja kulttuurista. Virolainen taiteilija Nestor Ljutjuk vastaa kirjan piirroskuvituksesta.

Mikko Virta on toimittaja, valokuvaaja ja intohimoinen luontoharrastaja, joka on asunut Virossa yli 15 vuotta ja kolunnut läpi maan patikkapolut ja luontoretkikohteet. The Baltic Guide -lehden toimittajana hän ehti kirjoittaa tuhansia matkailujuttuja suomalaiselle yleisölle.

Lisainfo

Kaal0,4 kg
Mõõtmed220 × 155 × 5 cm
Autor

Sulle võib meeldida ka…