Märk Mood Of The Day

6,00 

Soovid eristuda? Tule tutvu Eesti disainerite käsitööna tehtud kõrvarõngaste valikuga. Need on kvaliteetsed ja ajatud ning toovad esile sinu erilise sära.

Tootekood: E86-1 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

 Mood Of The Day

Meeldiv kingitus kõigile Eesti disainist lugupidavatele noortele ja noormeelsetele. Nende käsitööna valmistatud kõrvarõngaste tegemiseks on kasutatud kahanevat plastikut ning nende tagaosa on hõbetatud, mis teeb nad kauniks ja vastupidavaks ega lase nahaga kokkupuutel tekkida allergilistel reaktsioonidel. Kõrva saab neid mugavalt kinnitada postkinnituste abil.

 

Disainer

Need unikaalsed kõrvarõngad on loonud  andekas Eesti kunstnik Kristel Sergo, kes on enda kohta öelnud järgmist:

“Kirest joonistamise, fotograafia, disaini ja illustratsiooni vastu, lõin mina, Kristel Sergo, brändi Olevus Art.  Mul on pidevalt täienev ehteseeria kästitööna loodud kantava kunstiga kahaneval plastikul. See kujutab endast joonistatud loomolevusi, kes toovad meie igapäevaellu veidi toredaid mõtteid. Pean end ka linnavisandajaks, kes huvist ümbruse jälgimise vastu visandab enda ümber olevat visandiraamatutesse. Linnavisandid inspireerivad aegajalt looma ka linnateemalisi õlimaale. Lisaks ümbruse jälgimisele meeldib mulle väljendada ka oma mõtteid ja ideid illustratsioonidel. Needki inspireerivad looma õlimaale. Niisiis, ma olengi illustraator, ja siis natuke veel… : )”

 

Lisainfo

Autor

1 arvustus tootele Märk Mood Of The Day

  1. Marie

    TEST COMMENT

Lisa arvustus