UKM_Ringkäik_s

RINGKÄIK Eesti Akvarellistide Ühenduse aastanäitusel KOOSKÕLAD Marje Üksinega ja Kerstin Reiga

24.märtsil kell 17.30 ringkäik Eesti Akvarellistide Ühenduse aastanäitusel KOOSKÕLAD Marje Üksinega ja Kerstin Reiga.
Eesti Akvarellistide Ühenduse aastanäitus KOOSKÕLAD
Näitusel “Kooskõlad” osalevate kunstnike eesmärk on otsida ja märgata kooskõlasid, et neid akvarellmaalis jäädvustada.
Kas kooskõlas olemise poole püüdlemine on inimese loomulik instinkt? Kas kooskõla võib märgata, otsida ja leida kõiges, kõigis? Kuidas tekib kooskõla või on see juba olemas?
Hetkel on maailmas palju ebakõla, mis paneb kahtlema tänapäeva inimese võimes, oskuses ja tahtes elada kooskõlas nii enda, teiste elusolendite kui ümbritseva keskkonnaga. Et mitte kutsuda kunstnikke üles kõike seda negatiivset esile tooma, siis selle näituse eesmärk on märgata ja leida seda, kus me oskame, tahame, saame olla kooskõlas. Ja kindlasti ka mõtestada enda jaoks, mis on kooskõla. Vahel võib ka olla nii, et ühe kooskõla võib olla teise ebakõla?
Näitusel osalevad: Agne Kuusing-Soome, Airi Aas, Aleks Kase, Anneliis Vabul, Eleny Kasemets, Elize Hiiop, Enno Ootsing, Erki Kannus, Eve Ermann, Illimar Paul, Kadri Bormeister, Kairi Orgusaar, Kelli Valk, Kerstin Rei, Maria-Kristiina Ulas, Kärt Karjatse, Külli Tael, Lii Pähkel, Liisi Tani, Mari Roosvalt, Mariann Hakk-Eve, Marje Üksine, Marju Bormeister, Merje Rääbis, Naima Neidre, Rein Mägar, Rete Jallai, Saima Randjärv, Sergei Minin, Zhanna Toht, Tiina Tammetalu, Tiina Tarve, Tuuliki Tolli, Veera Stanishevskaja, Virve Albri, Ülle Kuldkepp.
Näituse korraldus: Mari Roosvalt ja Kerstin Rei
Näitus avatud kuni 02.04.2023
Näitust toetavad: Eesti Kultuurkapital, Pärnu Linnavalitsus ja Kultuuriministeerium

Comments are closed.